• Ferie bez nudy

• W naszym przedszkolu nawet w ferie nie zwalniamy tempa.
            Dzieci nadal  aktywnie spędzają czas, rozwijając swoją kreatywność oraz umiejętności manualne.
            Choć na dworze zimno i brak śniegu u nas nie ma nudy.

• Bal karnawałowy

• Karnawał to tradycja przepełniona muzyką i zabawą, na którą czekają zarówno dzieci jak i dorośli.

Jak co roku w naszym przedszkolu w okresie karnawału zorganizowany został bal dla dzieci. Jest on przeznaczony dla milusińskich uczęszczających do przedszkola i  mających ochotę pobawić się przy wspaniałej muzyce w przepięknie udekorowanej sali. W tym roku wielka zabawa karnawałowa odbyła się 10 stycznia.

Od samego rana zamiast przedszkolaków do przedszkola przychodziły księżniczki w towarzystwie piratów, czarownic, wróżek, kowbojów, myszek, kotków. Ogromnym powodzeniem wśród chłopców cieszyły się stroje Spidermana i Batmana, a wśród dziewczynek królowało przebranie Elzy z „Krainy Lodu”. Wychowawczynie miały nie lada kłopot z rozpoznaniem dzieci. Przebierańcy świetnie się czuli, uczestnicząc we wspólnej zabawie i konkursach, a skoczne i znane utwory muzyczne zachęcały do tańca.