• ŚNIADANIE WIELKANOCNE

• ”Nadeszła Wielkanoc. Czas wielkiej radości! Już stół wielkanocny czeka na swych gości. Pełno na nim potraw: kiełbaska i żurek, baba lukrowana, tuż obok mazurek...”

W środę 27 marca w naszym przedszkolu odbyło się Uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Rozpoczęliśmy wspólnym składaniem sobie życzeń świątecznych, następnie zasiedliśmy do pięknego stołu zastawionego pokarmami wielkanocnymi. Ten dzień miał wyjątkowy charakter, dzieci śpiewały piosenki świąteczne i bawiły się w zabawy związane z tradycjami wielkanocnymi. Po śniadaniu wszystkie grupy odwiedził wielkanocny kurczaczek i obdarował dzieci upominkami Spotkanie przy wspólnym świątecznym stole sprawiło wszystkim wiele radości.

• DZIEŃ KOBIET

• "Dzień Kobiet w naszym przedszkolu to niezwykłe święto pełne uśmiechu, kolorów i pozytywnej energii.
            Dzień Kobiet  to nie tylko okazja do obdarowywania prezentami nasze dziewczynki przez chłopaków,
             ale także czas na budowanie więzi, wzajemnego szacunku i radości z bycia razem.