• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 24-11-2023r.

• Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był świętem uroku i radości.
            Wszystko zaczęło się od chwili przybycia dzieci do przedszkola w towarzystwie ukochanego misia pluszaka.
            W ciągu dnia dzieci brały udział w zabawach i zajęciach związanych z misiami.
            Wspaniała atmosfera wypełniła przedszkole, gdy  zawitał wyjątkowy gość - duży i puchaty pluszowy miś.
            Razem z dziećmi miś ruszył w taneczny wir, śpiewając i tańcząc do ulubionych piosenek dziecięcych.
            Po serii energetycznych tańców i śpiewów, misio wręczył dzieciom upominki.
            To był dzień pełen radości, zabaw i miłości do pluszowych przyjaciół,
            który na pewno na długo pozostanie w sercach dzieci i nauczycieli.
            Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup misiowych upominków.

• Dzień postaci z bajek

• Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada.
            W naszym przedszkolu ta uroczystość była świętowana dzisiaj.
            Tego dnia nasze przedszkole opanowały bajkowe postacie.
            Widzieliśmy wróżki, księżniczki i wiele innych bohaterów z literatury dziecięcej.
            Bajki są nie odłączną częścią naszego życia od najmłodszych lat,
            rozweselają i bawią, pozwalają na rozwój wyobraźni, sprawiaja że świat staje się kolorowy,
            ale też przekazują ważne prawdy i morały życiowe.