• "TO BYŁY PIĘKNE DNI..."

• Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci, gdyż z niecierpliwością czekają na upragnione wakacje. W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku odbyło się 21 czerwca. Zakończenie było wyjątkowe – w tym dniu żegnaliśmy dzieci, które w większości były z nami od samego początku, czyli już jako 3-latki rozpoczęły swoją edukację.  Dzieci wprowadziły nas w uroczysty nastrój za sprawą pięknie odtańczonego poloneza. Poprzez wiersze, tańce i piosenki dzieci wyraziły swoją wdzięczność za wspólnie spędzone lata        w przedszkolu.

• GALA LAUREATÓW 2023

• W sali widowiskowej Wodzisławskiego Centrum Kultury, 14 czerwca br. odbyła się coroczna Gala Laureatów. Podczas tego wydarzenia wyróżnienia otrzymywali nie tylko najzdolniejsi uczniowie, ale również rodzice szczególnie zaangażowani w życie szkoły lub przedszkola. Z wielką przyjemnością informujemy, iż statuetką Przyjaciela Wodzisławskiej Oświaty uhonorowana została Pani Marzena Ciuraj.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie oraz czas poświęcony na rzecz naszego przedszkola.