• Dzień Dyni

• Smaczna, pyszna, zdrowa oto dynia, nasz dzisiejszy bohater dnia.

Dziś w naszym przedszkolu obchodzony był Dzień Dyni,

dzieci zapoznały się z budową oraz zastosowaniem dyni w codziennym życiu.

Była to okazja do wspólnej zabawy przedszkolaków pełnej pomarańczowego koloru, smaków oraz zapachów.

• Pasowanie na Przedszkolaka

• 17 października w grupie "Misie" odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Dzieci w odświętnych strojach pięknie zaprezentowały program artystyczny wszystkim zaproszonym gościom. Udowodniły w ten sposób, że zasługują na tytuł "Prawdziwego przedszkolaka". Pani Dyrektor za pomocą magicznego ołówka dokonała pasowania. Uwieńczeniem uroczystości było wręczenie przedszkolakom dyplomów, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z najmłodszych lat w przedszkolu.

• PASOWANIE NA STARSZAKA

• 12 października 2023 z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków, ponieważ to właśnie tego dnia odbyła się uroczystość „Pasowania na Starszaka” dla dzieci 6-letnich.  W tym niezwykle ważnym dla dzieci dniu towarzyszyli im zaproszeni rodzice oraz Pani Dyrektor.

Warto zaznaczyć, iż mimo ogromnej tremy, dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Wzorowo poradziły sobie z przygotowanym dla nich „Testem na Starszaka” udzielając bezbłędnych odpowiedzi na przegotowane pytania.

Po gromkich brawach, Pani Dyrektor uroczyście odczytała tekst ślubowania, a przedszkolaki  z powagą powtarzały słowa przysięgi. Za pomocą „magicznego ołówka” Pani Dyrektor pasowała każdego przedszkolaka na starszaka. Uwieńczeniem tej wyjątkowej uroczystości było rozdanie dzieciom pamiątkowych dyplomów.

• Dzień Chłopca 2023

• Dzień chłopaka w naszym przedszkolu. Nie zabrakło upominków i słodkości. Wszystkim naszym chłopakom życzymy dużo zdrowia, szczęścia oraz uśmiechu na codzień.

• Dzień sportu

• KAŻDY ZUCH LUBI RUCH

27.09.2023 w ramach europejskiego tygodnia sportu w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia sportowe z trenerem. Tego dnia wszystkie przedszkolaki wzięły czynny udział w zajęciach. Dzieci zapoznały się z rodzajami aktywności fizycznej, oglądały umiejętności trenera oraz młodej zawodniczki, i z wielkim zapałem wykonywały ćwiczenia. Aktywność ruchowa prowadzona pod czujnym okiem profesjonalnego trenera przyniosła dzieciom wiele radości i satysfakcji. Dziękujemy Panu Robertowi Szindler FC Ronin

• HORYZONTARIUM

• 25 września br. w naszym przedszkolu odbyła się projekcja edukacyjna w technologii 360, odkrywająca wiedzę z zakresu wędrówki Ziemi wokół Słońca,

zmian pór roku oraz różnorodności życia na Ziemi.