• CZERWCOWE UROCZYSTOŚCI W NASZYM PRZEDSZKOLU: JUBILEUSZ 60-LECIE PRZEDSZKOLA, ŚWIĘTO RODZINY, POŻEGNANIE STARSZAKÓW

• W murach  Szkoły Podstawowej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim 18 czerwca br., odbyła się uroczystość Jubileuszu 60-lecia Przedszkola połączona z Świętem Rodziny  oraz Pożegnaniem Starszaków, którzy od września rozpoczynają swoją edukację w szkole. Zaproszeni goście mieli przyjemność zobaczyć wystawiony przez wszystkich przedszkolaków spektakl muzyczno -teatralny "Brzydkie kaczątko" oraz wysłuchać wierszy i piosenek w wykonaniu dzieci żegnających przedszkole. Jednogłośnie stwierdzamy, że nasze przedszkolaki spisały się "na medal".  Z okazji 60-lecia Publicznego Przedszkola nr 3 dziękujemy tym, którzy przez lata byli z nami, tym którzy wyrośli i rosną dalej. Każdy dzień w przedszkolu jest przygodą i mamy nadzieję, że ta przygoda będzie trwała jak najdłużej, przynosząc radość i uśmiech. Dziekujemy!

• DZIEŃ DZIECKA

• Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. W naszym przedszkolu również z tej okazji nie zabrakło atrakcji. Były zamki dmuchane, malowanie "pod chmurką", bańki mydlane, wata cukrowa, popcorn, mini disco, malowanie twarzy, a na zakończenie każde dziecko otrzymało balonowego zwierzaka.Ten dzień na pewno zostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

• DZIEŃ OTWARTY

• W środę 29 maja br. odbył się dzień otwarty dla nowych przedszkolaków, które od września rozpoczną swoją przygodę w przedszkolu. Dzieci wraz z rodzicami miały okazję zobaczyć salę oraz poznać swoich rówieśników. Atmosfera była bardzo przyjazna i pełna entuzjazmu, co z pewnością pomoże dzieciom w łagodnym rozpoczęciu nowego etapu w ich życiu. Czekamy na Was!!! Wrzesień tuż tuż!