• DZIEŃ DINOZAURA

• 26 lutego obchodzimy Dzień Dinozaura. Te prehistoryczne stwory wzbudzają w dzieciach wiele emocji, są obiektami ich fascynacji, dlatego też przedszkolaki chętnie podzieliły się z rówieśnikami swoją wiedzą na ich temat, a także wzbogaciły ją o nowe ciekawostki. Brały także udział w dinozaurowych zabawach i eksperymentach, bawiły się w małych paleontologów, czy wykonały ciekawe prace plastyczne.

• WALENTYNKI

• Walentynki to doskonała okazja do celebrowania przyjaźni, sympatii oraz okazywania pozytywnych emocji. Nasze przedszkole zmieniło się dzisiaj tj. 14 lutego br.. w serduszkową krainę wypełnioną radością i uśmiechem. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach walentynkowych, obdarowywały wszystkich miłym słowem i gestem.

• WAŻNY KOMUNIKAT

• Szanowni Państwo,

informujemy że na chwilę obecną nie ma możliwości przekazania 1,5 proc. z rozliczenia rocznego podatku za rok 2023 na konto  Stowarzyszenia "Razem na Szybiku a tym samym na nasze przedszkole.  Narodowy Instytut Wolności nie wpisał Stowarzyszenia  na listę organizacji pożytku publicznego, które mogą taką działalność prowadzić. Sprawa jest w trakcie wyjaśniania. Będziemy informowali o decyzjach na bieżąco. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i liczymy na dalszą pomoc i wsparcie.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• Występy z okazji Dnia Babci i Dziadka już za nami. Dzieci we wszystkich grupach przygotowały specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Wnuczęta wręczyły także przybyłym gościom własnoręcznie wykonany upominek.Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, szczęścia, samych pięknych chwil i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuczek i wnuczków.