• Akcja edukacyjno-informacyjna "Dzieciaki Mleczaki".

• "Dzieciaki Mleczaki" to kolejna akcja edukacyjno-informacyjna realizowana w naszym przedszkolu. Jej głównym celem jest wzrost świadomości dzieci na temat roli mleka i produktów mlecznych w ich diecie. Poprzez zabawę, chcemy kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe już od najmłodszych lat i promować mleko jako napój nie tylko zdrowy, ale też bardzo smaczny.

• Wojewódzka akcja informacyjno-edukacyjna pt. „Wirusoochrona”

• Nasze przedszkole bierze udział w kolejnej edycji akcji "Wirusoochrona". Jej głównym celem jest promowanie podstawowych zasad higieny wśród dzieci oraz zwrócenie uwagi na znaczącą rolę higieny jako podstawowego środka zapobiegania przenoszenia się wirusów.

• Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności “Dwujęzyczne Dzieci / Bilingual Future”

• To uniwersalny program, który pomaga każdemu dziecku opanować język angielski na poziomie dwujęzyczności i czerpać z tego wszelkie możliwe korzyści. Zasadniczym celem Programu jest codzienne, kontekstowe osłuchiwanie dzieci z językiem angielskim tak, żeby angielski nigdy nie stał się dla nich językiem obcym. Program Powszechnej Dwujęzyczności pomaga dzieciom stać się dwujęzycznymi w sposób naturalny, poprzez zabawy od najmłodszych lat.

Program "Baby Beetles" realizowany jest w grupie dzieci 3,4 - letnich  "Misie".

Program "Tom & Keri" realizowany jest w grupie dzieci 4,5 - letnich "Żabki".