• BAL KARNAWAŁOWY 2024

• Bal przebierańców dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Nasz bal odbył się 16 lutego br. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać księżniczki, zwierzątka, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana i wiele innych. Najpierw dzieci wzięły udział w sesji zdjęciowej, a potem ruszyły w tan przy dźwiękach znanych przebojów. Wszyscy bawili się razem na dużej, pięknie przystrojonej sali.  O dobrą zabawę zadbał zaproszony wodzirej, a w przerwach był czas na odpoczynek i słodki poczęstunek. Bal przyniósł wiele radości naszym przedszkolakom, co było głównym celem tego wydarzenia.

•

Zapraszamy wszystkich naszych przedszkolaków do wspólnej zabawy podczas tradycyjnego balu przebierańców, którego tematem przewodnim w tym roku będzie podwodny świat! To doskonała okazja, aby wcielić się w Wasze wymarzone postacie!!!